Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!
Філіп Кіркоров знявся в серіалі «Свати-4» (ФОТО) » Сериал Сваты | Смотреть онлайн 7 сезон сериала, все новые серии на Сваты.TV

Сериал Сваты » Новости » Філіп Кіркоров знявся в серіалі «Свати-4» (ФОТО)

 
 
 

Філіп Кіркоров знявся в серіалі «Свати-4» (ФОТО)0

Автор: guv4uk от 15-03-2011, 16:38, посмотрело: 4877

 


 

У четвертій частині серіалу «Свати», який наприкінці осені покажуть на телеканалі «Інтер», телеглядачів чекає багато сюрпризів. Одним з яких стане ... сам Філіп Кіркоров. У «Свати - 4» відомий співак зіграв самого себе. Звичайно ж, зустріч із зіркою такого рівня справила величезне враження на головних персонажів - деякі втрачали дар мови, а у декого доходило навіть до непритомності.

Філіп Кіркоров знявся в серіалі «Свати-4» (ФОТО)Філіп Кіркоров знявся в серіалі «Свати-4» (ФОТО)

Кіркоров виявився великим шанувальником «Сватів», тому на пропозицію знятися в серіалі погодився відразу - навіть не читаючи сценарію. Крім того, Філіпа покликав у цей проект близький друг, якому він не міг відмовити.

Філіп Кіркоров знявся в серіалі «Свати-4» (ФОТО)

Філіп Кіркоров знявся в серіалі «Свати-4» (ФОТО)

- Взяти участь у «Свати - 4» мені запропонував Володимир Зеленський. Ми дружимо з ним вже давно, і я довіряю авторитету і смаку Володі, - каже співак. - Я знав, що приїду на майданчик, і тут все буде на вищому рівні. Крім того, я дивився «Свати» і повинен зізнатися, що став шанувальником цього серіалу.

Своєї симпатії до «Свати» Філіп Бедросович не приховував навіть на знімальному майданчику. Кіркоров з задоволенням спілкувався з акторами та знімальною групою серіалу і без кінця фотографувався зі всіма підряд. Ще співак веселив акторів. Наприклад, коли знімали сцену, де сватам та онуці потрібно було кілька хвилин з кам'яними обличчями дивитися в одну точку, Кіркоров почав корчити їм мордочки. Так що Федір Добронравов, Анатолій Васильєв, Тетяна Кравченко, Людмила Артем'єва та Соня Стеценко ледве стримували сміх до команди «Стоп! Знято! », А потім ще довго реготали під час перерви.

Крім того, співак висловлював живий інтерес до подій на зйомках. Навіть пропонував режисерові Андрію Яковлєву якісь свої рішення. Наприклад, після зйомок останнього дубля останньої сцени, Кіркоров попросив ще один дубль - «на Оскара!» І дійсно, цей дубль виявився краще за всіх попередніх. Також кожен зняту сцену Філіп супроводжував оплесками.

До речі, зйомки епізодів «Сватів - 4» за участю Кіркорова проходили на території виноробного комбінату «Массандра» у винних погребах, куди не пускають сторонніх, але знімальну групу пустили.Категория: Новости

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.